Name Club Class 1_Swim 2_Transition1 3_Cycle 4_Transition2 5_Run Overall
Turners Trotters Edinburgh #3 Triathlon Team 00:03:38 (5th) 00:00:59 (30th=) 00:18:08 (12th) 00:00:38 (22nd=) 00:15:31 (2nd) 00:38:54 (1st)
John MCDONALD   Male 00:04:34 (16th) 00:00:26 (3rd) 00:16:46 (2nd) 00:00:56 (86th) 00:16:29 (6th) 00:39:11 (2nd)
Beauty And The Beast HELP Team 00:03:49 (6th=) 00:00:52 (17th=) 00:16:56 (3rd) 00:00:57 (87th=) 00:16:40 (7th) 00:39:14 (3rd)
Velo Enjun   Team 00:03:35 (4th) 00:00:57 (24th=) 00:16:35 (1st) 00:00:44 (44th=) 00:17:27 (10th) 00:39:18 (4th)
Charlie 'n' Jez   Team 00:03:05 (2nd) 00:00:17 (1st) 00:17:58 (9th) 00:00:44 (44th=) 00:17:57 (16th) 00:40:01 (5th)
Euan MILES Dunbar Running Club Male 00:03:49 (6th=) 00:00:57 (24th=) 00:17:54 (8th) 00:00:21 (1st) 00:17:34 (11th) 00:40:35 (6th)
Team Tilly   Team 00:04:10 (10th=) 00:00:58 (27th=) 00:20:47 (42nd=) 00:00:40 (31st=) 00:14:31 (1st) 00:41:06 (7th)
Team McRae   Team 00:05:42 (64th=) 00:01:12 (53rd=) 00:17:38 (5th) 00:01:03 (99th=) 00:15:45 (3rd) 00:41:20 (8th)
Despicable 3   Team 00:05:21 (48th) 00:00:50 (15th) 00:18:24 (17th=) 00:00:27 (4th=) 00:16:22 (5th) 00:41:24 (9th)
Gorgonzolas   Team 00:04:39 (19th) 00:00:39 (8th) 00:18:05 (11th) 00:00:33 (10th=) 00:17:37 (12th) 00:41:33 (10th)
Darren HUNTER   Male 00:05:01 (36th) 00:00:34 (6th) 00:17:45 (6th) 00:00:43 (37th=) 00:17:45 (15th) 00:41:48 (11th)
Age Before Beauty   Team 00:03:30 (3rd) 00:00:58 (27th=) 00:19:39 (30th) 00:00:29 (6th=) 00:18:14 (21st) 00:42:50 (12th)
Bean There Dunx That! Portobello ASC Team 00:04:36 (17th=) 00:00:25 (2nd) 00:18:55 (21st=) 00:00:53 (77th=) 00:18:02 (19th) 00:42:51 (13th)
Jack POOLE   Male 00:04:07 (9th) 00:01:49 (90th) 00:19:44 (31st) 00:00:22 (2nd) 00:17:17 (8th) 00:43:19 (14th)
Brian DAVIDSON Dunbar Running Club Male 00:05:47 (69th=) 00:00:54 (21st) 00:18:10 (13th) 00:01:16 (119th=) 00:17:23 (9th) 00:43:30 (15th)
Michael MCKAY   Male 00:05:02 (37th) 00:00:44 (12th) 00:18:17 (14th) 00:00:40 (31st=) 00:18:48 (26th) 00:43:31 (16th)
Coll WILLIAMSON Hunters Bog Trotters Male 00:05:49 (72nd) 00:00:59 (30th=) 00:19:32 (27th=) 00:00:57 (87th=) 00:16:17 (4th) 00:43:34 (17th)
Edward DUBOULAY   Male 00:04:46 (26th) 00:01:20 (60th) 00:18:37 (19th) 00:00:47 (53rd=) 00:18:23 (22nd) 00:43:53 (18th)
Chris LAUGHTON Pentland Triathlon Male 00:04:57 (32nd=) 00:00:37 (7th) 00:18:19 (15th) 00:00:57 (87th=) 00:19:17 (30th) 00:44:07 (19th)
Smiddy Wonders   Team 00:05:06 (39th) 00:00:46 (13th) 00:18:22 (16th) 00:00:52 (74th=) 00:19:40 (35th) 00:44:46 (20th)
Martin LEE   Male 00:05:24 (51st=) 00:01:03 (40th=) 00:18:55 (21st=) 00:00:43 (37th=) 00:18:43 (25th) 00:44:48 (21st)
Anthony MAYER Musselburgh RCC Male 00:05:45 (67th=) 00:01:19 (59th) 00:18:58 (24th) 00:00:52 (74th=) 00:18:09 (20th) 00:45:03 (22nd)
Gordon JAMIESON   Male 00:06:36 (103rd) 00:01:02 (35th=) 00:17:31 (4th) 00:01:04 (104th) 00:18:52 (27th) 00:45:05 (23rd)
Kevin MOORE Edinburgh Triathletes Male 00:04:49 (28th=) 00:01:07 (44th=) 00:18:24 (17th=) 00:01:21 (124th) 00:20:18 (43rd) 00:45:59 (24th)
Emma HARLEY Edinburgh RC Female 00:04:41 (21st=) 00:01:50 (91st=) 00:18:04 (10th) 00:00:53 (77th=) 00:20:40 (50th=) 00:46:08 (25th)
The Fire Fish   Team 00:05:24 (51st=) 00:00:59 (30th=) 00:21:08 (46th) 00:00:54 (81st=) 00:17:59 (17th) 00:46:24 (26th)
Robin ALMOND   Male 00:06:26 (98th) 00:01:12 (53rd=) 00:18:45 (20th) 00:00:59 (92nd=) 00:19:07 (29th) 00:46:29 (27th)
Team Mc Haul' In'   Team 00:06:30 (101st) 00:00:56 (23rd) 00:20:19 (38th) 00:00:49 (58th=) 00:18:01 (18th) 00:46:35 (28th)
Helen HOWL   Female 00:05:24 (51st=) 00:01:10 (49th=) 00:20:14 (37th) 00:00:25 (3rd) 00:19:37 (33rd=) 00:46:50 (29th)
The Boom Chickee Waa Waas   Team 00:04:19 (13th) 00:01:21 (61st=) 00:21:15 (51st) 00:00:33 (10th=) 00:19:24 (31st) 00:46:52 (30th)
Gemma LANGLANDS   Female 00:05:15 (46th) 00:01:58 (101st) 00:20:47 (42nd=) 00:00:54 (81st=) 00:18:37 (24th) 00:47:31 (31st=)
Fraser FLOCKHART   Male 00:04:36 (17th=) 00:01:24 (64th=) 00:19:18 (26th) 00:01:28 (128th) 00:20:45 (54th=) 00:47:31 (31st=)
Paul DYMOCK   Male 00:05:07 (40th) 00:01:35 (75th=) 00:20:03 (34th=) 00:00:38 (22nd=) 00:20:17 (41st=) 00:47:40 (33rd)
Andrews Last Junior Year!   Team 00:03:01 (1st) 00:01:02 (35th=) 00:22:36 (74th) 00:00:35 (13th=) 00:20:27 (48th) 00:47:41 (34th)
Paul EDWARDS   Male 00:05:51 (73rd=) 00:03:13 (131st) 00:20:03 (34th=) 00:00:54 (81st=) 00:17:41 (13th=) 00:47:42 (35th)
Graeme SHIELDS G72 Triathlon Club Male 00:05:25 (56th=) 00:01:43 (84th) 00:17:49 (7th) 00:01:05 (105th=) 00:21:55 (75th) 00:47:57 (36th)
Sally MORTON   Female 00:04:45 (25th) 00:01:05 (43rd) 00:21:12 (49th) 00:00:42 (35th=) 00:20:20 (44th) 00:48:04 (37th)
Smiddy Girls   Team 00:05:08 (41st=) 00:00:47 (14th) 00:20:38 (40th=) 00:00:49 (58th=) 00:20:52 (57th) 00:48:14 (38th)
Katie QUINN   Female 00:04:16 (12th) 00:00:32 (5th) 00:21:23 (54th) 00:00:43 (37th=) 00:21:30 (65th=) 00:48:24 (39th)
Angelika GERLACH Bellahouston Road Runners Female 00:06:13 (87th) 00:01:51 (93rd) 00:18:57 (23rd) 00:00:42 (35th=) 00:20:45 (54th=) 00:48:28 (40th)
Philippa MCCALLUM   Female 00:04:10 (10th=) 00:00:55 (22nd) 00:22:43 (76th) 00:00:36 (17th=) 00:20:08 (39th) 00:48:32 (41st)
John PORTEOUS Edinburgh Running Network Male 00:05:44 (66th) 00:01:46 (87th=) 00:19:57 (32nd) 00:01:40 (131st=) 00:19:34 (32nd) 00:48:41 (42nd)
Ronald PETRIE   Male 00:04:40 (20th) 00:01:46 (87th=) 00:21:26 (55th=) 00:00:50 (64th=) 00:20:06 (38th) 00:48:48 (43rd)
Veggie Percy Pigs   Team 00:04:41 (21st=) 00:01:02 (35th=) 00:19:35 (29th) 00:00:51 (70th=) 00:23:04 (89th) 00:49:13 (44th)
Nicola PHILP Glenrothes Triathlon Club Female 00:05:47 (69th=) 00:01:41 (81st) 00:21:13 (50th) 00:01:09 (112th=) 00:19:37 (33rd=) 00:49:27 (45th)
Hilary SMITH   Female 00:06:54 (110th) 00:01:33 (71st) 00:20:38 (40th=) 00:00:34 (12th) 00:19:55 (37th) 00:49:34 (46th)
Andrew TURNBULL   Male 00:05:17 (47th) 00:01:35 (75th=) 00:20:54 (44th) 00:00:43 (37th=) 00:21:11 (62nd) 00:49:40 (47th)
Jan RILEY   Female 00:05:24 (51st=) 00:01:11 (51st=) 00:21:47 (59th) 00:01:03 (99th=) 00:20:17 (41st=) 00:49:42 (48th)
Julie ARTHUR   Female 00:05:56 (77th=) 00:01:14 (56th=) 00:23:06 (83rd) 00:00:37 (21st) 00:18:59 (28th) 00:49:52 (49th=)
Zoe MUNCASTER   Female 00:05:26 (58th) 00:00:58 (27th=) 00:22:00 (63rd) 00:00:31 (8th) 00:20:57 (58th=) 00:49:52 (49th=)
Team Turnbull   Team 00:04:47 (27th) 00:00:53 (19th=) 00:21:22 (53rd) 00:01:12 (117th) 00:21:44 (72nd) 00:49:58 (51st=)
Neil PARK   Male 00:04:59 (34th) 00:01:54 (96th=) 00:21:16 (52nd) 00:01:08 (109th=) 00:20:41 (53rd) 00:49:58 (51st=)
Neil INNES West Lothian Triathlon Male 00:04:52 (30th) 00:00:41 (10th) 00:21:00 (45th) 00:01:38 (130th) 00:21:51 (74th) 00:50:02 (53rd)
The Weasels   Team 00:05:38 (61st=) 00:01:07 (44th=) 00:22:55 (80th) 00:00:39 (28th=) 00:19:52 (36th) 00:50:11 (54th)
Team McRae Girls Edinburgh #3 Triathlon Team 00:06:02 (81st) 00:00:53 (19th=) 00:22:11 (67th) 00:00:35 (13th=) 00:20:40 (50th=) 00:50:21 (55th)
George LUPTON   Male 00:08:06 (128th) 00:01:54 (96th=) 00:19:01 (25th) 00:01:00 (95th=) 00:20:25 (47th) 00:50:26 (56th)
Kylie CONROY   Female 00:04:49 (28th=) 00:02:09 (108th) 00:21:54 (61st) 00:00:40 (31st=) 00:20:58 (60th) 00:50:30 (57th)
Jane IRVINE   Female 00:05:27 (59th) 00:01:15 (58th) 00:22:46 (77th) 00:00:43 (37th=) 00:20:24 (46th) 00:50:35 (58th)
Murray SHEEN Edinburgh RC Male 00:03:52 (8th) 00:02:05 (103rd=) 00:22:50 (79th) 00:00:50 (64th=) 00:21:04 (61st) 00:50:41 (59th)
Allez Bananas   Team 00:07:02 (113th) 00:01:07 (44th=) 00:23:29 (86th) 00:00:38 (22nd=) 00:18:32 (23rd) 00:50:48 (60th)
Liam LAMB   Male 00:05:48 (71st) 00:01:10 (49th=) 00:19:58 (33rd) 00:01:08 (109th=) 00:22:47 (86th) 00:50:51 (61st)
Emily WILSON-BEALES   Female 00:05:00 (35th) 00:01:42 (82nd=) 00:23:01 (81st) 00:01:02 (98th) 00:20:16 (40th) 00:51:01 (62nd)
Marion KENNEDY   Female 00:06:39 (105th) 00:01:00 (33rd) 00:20:05 (36th) 00:01:17 (122nd) 00:22:02 (79th) 00:51:03 (63rd)
Jemma BEATTIE   Female 00:07:01 (112th) 00:01:01 (34th) 00:21:10 (48th) 00:01:16 (119th=) 00:20:47 (56th) 00:51:15 (64th)
Alexandra LITTLEJOHN   Female 00:06:29 (100th) 00:02:08 (107th) 00:21:29 (58th) 00:00:43 (37th=) 00:20:40 (50th=) 00:51:29 (65th)
Quinton CAULFIELD   Male 00:04:56 (31st) 00:01:04 (42nd) 00:21:26 (55th=) 00:01:00 (95th=) 00:23:21 (92nd=) 00:51:47 (66th)
Ian FORREST Penicuik Harriers Male 00:05:38 (61st=) 00:02:11 (110th=) 00:22:08 (64th=) 00:00:38 (22nd=) 00:21:16 (63rd=) 00:51:51 (67th=)
Calum LESLIE   Male 00:06:18 (92nd) 00:01:25 (66th=) 00:21:56 (62nd) 00:00:39 (28th=) 00:21:33 (68th) 00:51:51 (67th=)
Team Haggis   Team 00:05:12 (45th) 00:00:40 (9th) 00:24:30 (99th) 00:00:38 (22nd=) 00:20:57 (58th=) 00:51:57 (69th)
Linda BUCHANAN Pentland Triathletes Female 00:06:27 (99th) 00:01:37 (78th=) 00:19:32 (27th=) 00:01:07 (107th=) 00:23:21 (92nd=) 00:52:04 (70th)
Theresa DAVIDSON   Female 00:05:23 (49th=) 00:01:34 (72nd=) 00:21:27 (57th) 00:00:50 (64th=) 00:22:53 (87th) 00:52:07 (71st)
Louise GILMOUR-WILLS Catherine Wheels Female 00:06:05 (83rd) 00:01:23 (63rd) 00:22:26 (69th) 00:00:29 (6th=) 00:21:56 (76th=) 00:52:19 (72nd)
Mandy KERR   Female 00:06:21 (93rd) 00:01:03 (40th=) 00:22:29 (72nd=) 00:01:03 (99th=) 00:21:30 (65th=) 00:52:26 (73rd)
Sandra PIRIE   Female 00:05:55 (76th) 00:02:49 (127th) 00:21:09 (47th) 00:01:27 (127th) 00:21:34 (69th) 00:52:54 (74th)
John IRVINE   Male 00:07:05 (115th) 00:02:34 (122nd) 00:20:20 (39th) 00:00:35 (13th=) 00:22:36 (84th) 00:53:10 (75th)
Tim HARDING   Male 00:06:23 (95th) 00:01:55 (98th=) 00:22:27 (70th=) 00:00:36 (17th=) 00:21:56 (76th=) 00:53:17 (76th)
Claire GARDNER   Female 00:05:40 (63rd) 00:01:21 (61st=) 00:23:44 (91st) 00:00:49 (58th=) 00:21:48 (73rd) 00:53:22 (77th)
Sarah BEEVERS   Female 00:04:27 (15th) 00:02:32 (121st) 00:22:24 (68th) 00:00:53 (77th=) 00:23:11 (90th) 00:53:27 (78th)
Eve HARLEY   Female 00:05:23 (49th=) 00:01:50 (91st=) 00:22:47 (78th) 00:00:39 (28th=) 00:22:58 (88th) 00:53:37 (79th)
Lesley JAKUBIAK   Female 00:07:13 (119th) 00:01:14 (56th=) 00:23:37 (89th) 00:01:03 (99th=) 00:20:35 (49th) 00:53:42 (80th)
Heather MOLYNEUX   Female 00:05:45 (67th=) 00:02:17 (113th=) 00:23:16 (85th) 00:00:50 (64th=) 00:21:37 (70th) 00:53:45 (81st)
Iain LYON   Male 00:06:25 (97th) 00:01:37 (78th=) 00:21:49 (60th) 00:01:20 (123rd) 00:22:38 (85th) 00:53:49 (82nd)
The Googlies   Team 00:05:34 (60th) 00:01:07 (44th=) 00:24:07 (94th) 00:00:32 (9th) 00:22:32 (83rd) 00:53:52 (83rd)
Elizabeth SKINNER   Female 00:05:10 (43rd=) 00:03:12 (130th) 00:24:39 (100th) 00:00:36 (17th=) 00:20:22 (45th) 00:53:59 (84th)
Isabella HARLEY   Female 00:05:03 (38th) 00:01:34 (72nd=) 00:25:49 (106th) 00:00:27 (4th=) 00:21:32 (67th) 00:54:25 (85th)
Callum LANCASTER   Male 00:06:38 (104th) 00:02:19 (115th) 00:23:35 (88th) 00:00:44 (44th=) 00:21:16 (63rd=) 00:54:32 (86th)
Lesley MARSHALL Edinburgh RC Female 00:06:12 (85th=) 00:00:42 (11th) 00:22:08 (64th=) 00:01:01 (97th) 00:24:49 (101st) 00:54:52 (87th)
Team Randan   Team 00:06:12 (85th=) 00:01:02 (35th=) 00:23:49 (92nd) 00:00:43 (37th=) 00:23:45 (98th) 00:55:31 (88th)
Clare DOW Pentland Triathletes Female 00:06:17 (91st) 00:01:34 (72nd=) 00:23:43 (90th) 00:00:48 (56th=) 00:23:41 (96th) 00:56:03 (89th)
Catriona MCKENZIE   Female 00:06:16 (90th) 00:01:45 (86th) 00:23:05 (82nd) 00:01:22 (125th=) 00:23:44 (97th) 00:56:12 (90th)
Connor JOHNSTON Corstorphine AAC Male 00:07:11 (117th) 00:02:07 (105th=) 00:24:28 (97th=) 00:00:53 (77th=) 00:22:03 (80th) 00:56:42 (91st)
Rachel BRACKENRIDGE   Female 00:04:43 (24th) 00:01:35 (75th=) 00:24:20 (95th=) 00:00:44 (44th=) 00:25:26 (108th) 00:56:48 (92nd)
Ian WOOD   Male 00:06:41 (106th) 00:02:30 (120th) 00:24:59 (101st) 00:00:41 (34th) 00:22:01 (78th) 00:56:52 (93rd)
Team PYB   Team 00:05:10 (43rd=) 00:00:57 (24th=) 00:27:40 (116th) 00:00:51 (70th=) 00:22:21 (81st) 00:56:59 (94th)
Julie HUTCHISON Hervalo Female 00:06:35 (102nd) 00:01:30 (68th=) 00:22:08 (64th=) 00:01:07 (107th=) 00:25:53 (111th) 00:57:13 (95th=)
Evelyn GILBERT Pentland Triathletes Female 00:04:41 (21st=) 00:02:00 (102nd) 00:23:07 (84th) 00:00:48 (56th=) 00:26:37 (116th) 00:57:13 (95th=)
Lucy HARGREAVES   Female 00:05:08 (41st=) 00:01:37 (78th=) 00:24:20 (95th=) 00:00:35 (13th=) 00:25:34 (109th) 00:57:14 (97th)
Double Trouble   Team 00:05:24 (51st=) 00:01:11 (51st=) 00:25:22 (103rd) 00:00:51 (70th=) 00:24:43 (100th) 00:57:31 (98th)
Dawn STUART   Female 00:06:42 (107th=) 00:01:53 (95th) 00:22:42 (75th) 00:01:14 (118th) 00:25:07 (104th) 00:57:38 (99th)
Richard GRAY   Male 00:07:15 (120th=) 00:02:05 (103rd=) 00:24:01 (93rd) 00:01:05 (105th=) 00:23:20 (91st) 00:57:46 (100th)
Niall GRANT   Male 00:08:41 (130th) 00:02:53 (128th) 00:23:33 (87th) 00:00:58 (91st) 00:21:43 (71st) 00:57:48 (101st)
Rebecca SUTTON   Female 00:04:57 (32nd=) 00:01:02 (35th=) 00:27:48 (117th) 00:00:36 (17th=) 00:23:32 (95th) 00:57:55 (102nd)
The No Hurries   Team 00:06:09 (84th) 00:00:52 (17th=) 00:28:10 (118th) 00:00:46 (49th=) 00:22:24 (82nd) 00:58:21 (103rd)
Anna DERRICOURT   Female 00:06:44 (109th) 00:01:57 (100th) 00:22:29 (72nd=) 00:01:11 (116th) 00:26:14 (115th) 00:58:35 (104th)
Shirley SYMONDS Edinburgh Triathletes Female 00:05:25 (56th=) 00:01:47 (89th) 00:22:27 (70th=) 00:02:04 (134th) 00:27:19 (119th) 00:59:02 (105th)
Gillian KENNEDY Perth Triathlon Club Female 00:06:14 (88th) 00:01:24 (64th=) 00:24:28 (97th=) 00:00:50 (64th=) 00:27:06 (117th) 01:00:02 (106th)
Louises Lovelies   Team 00:04:20 (14th) 00:01:12 (53rd=) 00:26:31 (108th) 00:00:38 (22nd=) 00:27:48 (121st) 01:00:29 (107th)
Linzi MORROW   Female 00:05:57 (79th) 00:01:55 (98th=) 00:27:37 (115th) 00:00:44 (44th=) 00:24:24 (99th) 01:00:37 (108th)
David LANCASTER   Male 00:05:42 (64th=) 00:02:26 (118th) 00:27:29 (113th) 00:00:49 (58th=) 00:24:52 (102nd) 01:01:18 (109th)
Margery MCBAIN   Female 00:07:38 (124th) 00:01:44 (85th) 00:25:34 (105th) 00:00:50 (64th=) 00:26:04 (112th) 01:01:50 (110th)
Carol MOFFAT   Female 00:09:17 (131st) 00:01:30 (68th=) 00:25:11 (102nd) 00:01:10 (114th=) 00:24:57 (103rd) 01:02:05 (111th)
Jenny FOULKES   Female 00:06:42 (107th=) 00:02:11 (110th=) 00:27:11 (112th) 00:00:47 (53rd=) 00:25:24 (106th=) 01:02:15 (112th)
Penny BROWNING   Female 00:06:24 (96th) 00:02:45 (124th=) 00:27:02 (110th) 00:00:57 (87th=) 00:25:09 (105th) 01:02:17 (113th)
Gareth POCOCK   Male 00:06:58 (111th) 00:02:10 (109th) 00:27:06 (111th) 00:00:52 (74th=) 00:25:24 (106th=) 01:02:30 (114th)
Caroline JOHNSTON   Female 00:05:56 (77th=) 00:02:24 (116th) 00:27:30 (114th) 00:00:47 (53rd=) 00:26:13 (114th) 01:02:50 (115th)
Gill ROBERTSON   Female 00:06:04 (82nd) 00:02:17 (113th=) 00:25:26 (104th) 00:00:49 (58th=) 00:28:39 (123rd) 01:03:15 (116th)
Debbie SCOTT   Female 00:07:58 (127th) 00:01:52 (94th) 00:26:05 (107th) 00:00:49 (58th=) 00:27:14 (118th) 01:03:58 (117th)
Kelly GIBLIN   Female 00:07:21 (123rd) 00:02:27 (119th) 00:30:23 (125th) 00:00:55 (84th=) 00:26:09 (113th) 01:07:15 (118th)
Mary MACLEOD Edinburgh Running Network Female 00:07:04 (114th) 00:01:32 (70th) 00:32:07 (127th) 00:00:46 (49th=) 00:27:47 (120th) 01:09:16 (119th)
Jacqueline SLIMON   Female 00:06:22 (94th) 00:02:07 (105th=) 00:34:17 (130th) 00:00:55 (84th=) 00:25:41 (110th) 01:09:22 (120th)
Ali MCCROSSAN Dunoon Hill Runners Female 00:07:16 (122nd) 00:02:45 (124th=) 00:30:07 (123rd=) 00:00:59 (92nd=) 00:29:35 (124th) 01:10:42 (121st)
Ian HARLEY   Male 00:07:56 (126th) 00:04:09 (134th) 00:27:00 (109th) 00:00:46 (49th=) 00:31:16 (130th) 01:11:07 (122nd)
Ashley QUINN   Female 00:06:15 (89th) 00:02:13 (112th) 00:31:37 (126th) 00:01:10 (114th=) 00:30:08 (125th) 01:11:23 (123rd)
Phil STUBBS   Male 00:07:12 (118th) 00:01:42 (82nd=) 00:28:51 (122nd) 00:00:59 (92nd=) 00:32:48 (131st) 01:11:32 (124th)
Amanda FOLEY   Female 00:07:52 (125th) 00:04:18 (135th) 00:28:14 (119th) 00:01:40 (131st=) 00:30:29 (126th) 01:12:33 (125th)
Margo BOYLE   Female 00:09:49 (133rd) 00:03:15 (132nd) 00:28:25 (120th) 00:01:35 (129th) 00:30:36 (128th) 01:13:40 (126th)
Hannah ROWLEY   Female 00:05:51 (73rd=) 00:03:24 (133rd) 00:30:07 (123rd=) 00:01:09 (112th=) 00:33:32 (132nd) 01:14:03 (127th)
Kim HARLEY   Female 00:07:15 (120th=) 00:02:48 (126th) 00:33:30 (128th) 00:01:08 (109th=) 00:30:30 (127th) 01:15:11 (128th)
Kay BOULTON   Female 00:08:07 (129th) 00:02:25 (117th) 00:28:37 (121st) 00:01:03 (99th=) 00:35:07 (134th) 01:15:19 (129th)
Katie MACLAREN   Female 00:05:53 (75th) 00:03:04 (129th) 00:42:31 (134th) 00:00:46 (49th=) 00:23:31 (94th) 01:15:45 (130th)
Debbie CROLL   Female 00:10:39 (135th) 00:00:31 (4th) 00:34:05 (129th) 00:00:51 (70th=) 00:30:52 (129th) 01:16:58 (131st)
Kelly HOMER   Female 00:07:07 (116th) 00:02:41 (123rd) 00:39:37 (132nd) 00:01:22 (125th=) 00:27:57 (122nd) 01:18:44 (132nd)
Antonia WRIGHT   Female 00:09:33 (132nd) 00:01:25 (66th=) 00:40:11 (133rd) 00:01:16 (119th=) 00:34:07 (133rd) 01:26:32 (133rd)
Rebecca GRANT   Female 00:10:18 (134th) 00:01:07 (44th=) 00:37:28 (131st) 00:01:50 (133rd) 00:36:08 (135th) 01:26:51 (134th)
Team Eildon   Team 00:05:59 (80th) 00:00:51 (16th)     00:17:41 (13th=)